Projekt - Kultura na Karpackim Szlaku

Poniedziałek 16 listopada upłynął w szkole pod hasłem teatru. Mieliśmy bowiem niecodzienną okazję obejrzenia spektaklu " Burza" według W. Shakespeare'a w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego.

W przedstawieniu zobaczyliśmy mistrzowską obsadę. Główną rolę zagrał Henryk Talar, natomiast w pozostałych rolach widzowie zobaczyli Bartłomieja Bobrowskiego, Mateusza Rusina, Wiktora Korzeniowskiego oraz Marię Pawłowską.
Po projekcji przedstawienia uczniowie mieli okazje uczestniczyć w warsztatach teatralnych, które poprowadziła pani  Anna Rochowska - pedagog teatru. Złożyły się na nie ćwiczenia integracyjne i improwizacyjne, mające na celu uruchomienie wyobraźni i przygotowanie młodych widzów do świadomego oglądania przedstawień teatralnych.

www.facebook.com/kulturanakarpackimszlaku

 

W przedstawieniu zobaczyliśmy mistrzowską obsadę. Główną rolę zagrał Henryk Talar, natomiast w pozostałych rolach widzowie zobaczyli Bartłomieja Bobrowskiego, Mateusza Rusina, Wiktora Korzeniewskiego oraz Marię Pawłowską.

Po projekcji przedstawienia uczniowie mieli okazję  uczestniczyć w warsztatach teatralnych, które poprowadziła pani Anna Rochowska – pedagog teatru. Złożyły się na nie ćwiczeniach integracyjne i improwizacyjne, mające na celu uruchomienie wyobraźni i przygotowanie młodych  widzów do świadomego oglądania przedstawień teatralnych.

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej..

Możesz zablokować pliki cookies w ustawieniach przeglądarki