Święta Majowe

We wtorek 5 maja obchodziliśmy w naszej szkole 215 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Aby upamiętnić ten doniosły fakt z historii Polski, klasa III gimnazjum przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie. Chłopcom towarzyszyły dziewczynki z klasy III i IV szkoły podstawowej, które ubarwiły apel znanymi pieśniami wojskowymi. Uroczystość zainicjowało wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego, po czym odbyła się część artystyczna, w czasie której zebrani otrzymali możliwość przypomnienia sobie historii dotyczącej tego jakże ważnego dla Polaków wydarzenia. /A.K/
Galeria zdjęć

We wtorek 5 maja obchodziliśmy w naszej szkole 215 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasa III gimnazjum przygotowała część artystyczną o patriotycznej i rocznicowej wymowie. Chłopcom towarzyszyły dziewczynki z klasy III i IV szkoły podstawowej, które ubarwiły apel znanymi pieśniami wojskowymi.

Uroczystość zainicjowało wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu narodowego, po czym odbyła się część artystyczna, w czasie której zebrani otrzymali możliwość przypomnienia sobie historii dotyczącej tego jakże ważnego dla Polaków wydarzenia.